Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Producenci

ATB Meble

ATB Meble

Producent mebli dla dzieci w różnym wieku. Przez ponad ćwierć wieku wyrobili sobie markę na polskim rynku, ale też eksportują na rynki Niemiec, Francji i Holandii. Wyróżniają się krótkimi terminami realizacji zamówień, wysokiej jakości wykonaniem z najlepszych materiałów, ciekawym wzornictwem, praktyczną i uniwersalną, ciepłą kolorystyką. Oprócz mebli Firma produkuje też materace i pościel.

Wyroby tej firmy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, a użyte do produkcji materiały są atestowane lub posiadają stosowne deklaracje zgodności z normą.

Meble ATB na ogół są dostępne od ręki.

Baby Vox

Baby Vox

Meble Vox wyróżnia design i dostępność. Meble i akcesoria wyposażenia wnętrz są projektowane pod kątem zaspokajania estetycznych, funkcjonalnych i emocjonalnych potrzeb odbiorców, przy współudziale potencjalnych użytkowników w ich projektowaniu (badania potrzeb użytkowników). Dzięki szerokiej sieci dystrybucji, w tym zakupy przez internet i przystepną cenę klient ma komfort zakupów. Marka Meble Vox to oryginalne wzornictwo m.in. do pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Są dostępne w sieci sprzedaży w Polsce i za granicą m.in. w Berlinie, Kijowie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Rydze.  Eksportowane są do krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. 

BabyBest

BabyBest

Firma jest producentem mebli dla dzieci i młodzieży, sprzedawanych pod marką BabyBest. Od początku swojej działalności kładzie nacisk na inwestycje w sprzęt potrzebny do produkcji  stabilnych i bezpiecznych mebli oraz zaplecze technologiczne pozwalające produkować unikatowe wyroby dla dzieci. Dzięki realizacji dwóch projektów inwestycyjnych z dofinansowaniem z funduszy U.E. systematycznie zwiększa i rozwija asortyment oferowanych mebli. Wśród kolekcji dla dzieci są następujące: Romantic, Super Speed, Kotek, Flower, Statek, Clasic, Korona, Nemo, Zamkowy, Samochód, Piłkarski, Rakieta, Motyl, Pałacowy, Rainbow. Kolekcje dla nastolatków i młodzieży to: Daisy, Emo, Young i Kosmos.

Baggi

Baggi

Fabryka Mebli Globinit istnieje od 2004 roku i jest wyłącznym właścicielem marki Baggi. Oferta Baggi obejmuje szeroki wybór mebli dziecięco-młodzieżowych oraz innych elementów składających się na wyposażenie pokoju dziecięcego. Wszystkie ich produkty są wykonywane ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo użytkowników czyli z najlepszych materiałów (płyta meblowa - klasa higieniczności E), ekologicznych lakierów włoskich ICA, niezawodnych okuć Blum, amortyzatorów Blumotion. Meble i dodatki Baggi to wysoka jakośc za przystępna cenę.

Bellamy

Bellamy

Meble Bellamy charakteryzują się lekkością formy, nowoczesnym design'em, jasną kolorystyką (głównie biel i krem), funkcjonalnością i przystępną ceną. Wykonywane sa z wysokiej klasy materiałów takich jak płyta MDF, płyta meblowa i lite drewno. Wszystkie materiały stosowane do produkcji mebli są atestowane i bezpieczne dla dzieci. Marka Bellamy to jedna z najpopularniejszych marek mebli dziecięcych, sprzedawanych na rynku krajowym i w krajach UE.

Candide

Candide

Candide oferuje szeroką paletę produktów przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i rodziców:
- kolekcje tekstylnych akcesoriów do pokoiku dziecka wykonane z wysokiej jakości materiałów,
- wygodne i proste w użyciu akcesoria dla przyszłej mamy,
- produkty pozwalające zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka,
- akcesoria towarzyszące dziecku podczas posiłku i podróży,
- pomysłowe i przyjazne zabawki wspomagające rozwój zdolności manualnych i kocentracji.

Candide to wysoka jakość oraz miłe i przyjazne otoczenie wokół naszych dzieci .

Cilek

Cilek

Meble Cilek są produkowane z najwyższej jakości płyty MDF ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo, ergonomię i jakość. Wszystkie produkty spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i jakości oraz posiadają stosowne certyfikaty, w tym certyfikaty GS - Geprüfte Sicherheit - Potwierdzenie bezpieczeństwa.

Cilek swoimi produktami daje dzieciom na całym świecie możliwość pobudzania wyobraźni i kreowania własnej, niepowtarzalnej rzeczywistości. 

Termin realizacji na produkty Cielk wynosi od 1 do 12 tygodni - w zależności od stanów magazynowych.

Cleoni

Cleoni

Cleoni, wcześniej Studio Foema zajmuje się produkcją opraw oświetleniowych od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Obecnie firma jest jedną z wiodących polskich
firm zajmujących się produkcją profesjonalnego i dekoracyjnego oświetlenia skierowanego do obiektów prywatnych jak i użyteczności publicznej.

Początek jej istnienia datuje się na rok 1998, gdzie twórcą stworzenia linii opraw z masy ceramicznej i gipsowej był Arkadiusz Marciniak.

Funkcjonująca obecnie firma kontynuuje produkcję opraw oświetleniowych, jednak proces kształtowania się dzisiejszej struktury firmy i poszerzeniu asortymentu, uległ wielu zmianom.

Dzięki zachowaniu ciągłości produkcji i współpracy z klientami rynku krajowego oraz kontaktom zagranicznym firma Cleoni jest stabilnym partnerem, produkującym profesjonalne oświetlenie, ciągle podnosząc jakość swoich wyrobów dzięki inwestycjom w park maszynowy.

Danpol

Danpol

Głównym produktem firmy Danpol są materace z podkładem z naturalnej łuski gryczanej. W swojej ofercie posiadają wszelkie kombinacje materacy gryczanych, ale też i materace piankowe, sprężynowe, kokosowe, lateksowe itp. Materac Danpol oznacza zdrowy, spokojny sen.

Materace Danpol posiadają:

- Pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka,

- Atest PZH, pozytywną opinię Centralnego Instytutu Techniki Medycznej

- Certyfikat Oeko TEX standard 100 na wkład kokosowy.

EDU KIDS

EDU KIDS

Edu Kids to przede wszystkim importer i sprzedawca wyrobów dla dzieci od takich dostawców jak Haba, Niermann Stand By, Trudi, Sauthon, Erbesi, Toulemonde Bochard oraz wielu innych. Ale obok szerokiej oferty produktów importopwanych wprowadził na rynek też własne kolekcje mebli dla dzieci. Wesoły Korsarz, Wesoły Konik i Syrenka to funkcjonalne, bezpieczne, solidne i wyjątkowe serie mebli dla najmłodszych i trochę starszych dziecieków. Ciekawy styl, nietuzinkowe formy, nowoczesne techniki zdobnicze, żywa kolorystyka oraz wysoka jakość zadowolą Twoje dziecko i Ciebie.

Produkty oferowane przez Edu Kids spełniają najwyższe wymagania bezpieczeństwa i jakości.

Frank&Phil

Frank&Phil

Frank & Phil stworzył kolekcję personalizowanych produktów dla najmłodszych,  którym można nadać indywidualny charakter poprzez dodanie haftu z imieniem maluszka.  W ofercie znajduje się pościel oraz  szereg produktów, które ułatwią mamom życie np. ręcznik ułatwiający kąpiel noworodka przez jednego rodzica. Pościel jest w stonowanych, pastelowych kolorach, ułatwiających zasypianie i komfortowy sen. Używają  wyłącznie certyfikowanych tkanin naturalnych, pochodzących z Polski. Wszystkie produkty są pięknie opakowane.

Fun Desk

Fun Desk