Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Meble dla dzieci - zestawy

 • DECCO - zestaw mebli młodzieżowych

  Decco to meble w klasycznym stylu znanej polskiej marki Baggi. Dostępne są w dwóch kolorach: białym i jasnym beżu. Fronty mebli są grawerowane i lakierowane oraz ozdobione stylowymi uchwytami. Polecamy dla dzieci najmłodszych,...

 • SLEEPING BEAUTY - zestaw dla księżniczki

  Zestaw wspaniałych i kolorowych mebelków dla dziewczynki. Sleeping beauty to komnata godna królewny. Solidne meble bukowe z elementami w różowym kolorze oraz girlandami sprawią wiele radości Twojej córceczce.

 • Zestaw mebli ROMANTIC

  Romantic to jedna z nowszych propozycji mebli dla dziewczynek od tureckiego producenta - firmy Cilek. Białe ze srebrnymi akcentami, eleganckie i stylizowane na retro zachwycą każdą młodą damę i będą ozdobą jej pokoju.

 • SL YAKUT - biało-malinowy zestaw dla...

  SL YAKUT to kolekcja mebli od Cilek'a - tureckiego potentata w produkcji mebli i akcesoriów do dziecięcych i młodzieżowych pokoików. Solidna jakość wykonania, nowoczesny styl, elementy tapicerowane i żywa kolorystyka znajdą akceptację...

 • Zestaw mebli LILAROSE (Baggi Young)

  Kolekcja mebli LILAROSE jest przeznaczona dla nastolatek i studentek czyli dla starszych dziewcząt. Delikatny fiolet frontów LILLAROSE przełamany został stylizowanym grawerem pnącza róży. System Lilarose występuje w trzech kolorach...

 • MILK - łóżeczko 140x70 z funkcją pokoju

  Pomysłowe i rozwojowe łóżeczko pod materac 140x70 zintegrowane z komodą i przewijakiem z serii mebli Sauthon Signature. Do wyboru w trzech wariantach kolorystycznych: połącznie bielonego drewna z pastelowym różowym lub błękitnym oraz...

 • DREAM - łóżeczko 120x60 z funkcją pokoju

  Łóżeczko 120x60 zintegrowane z komodą z przewijakiem - pomysłowy i funkcjonalny mebel, który posłuży przez dłuższy czas, gdyż łóżeczko dziecięce można zamienić na łóżko junior 190x90.

 • MINA - łóżeczko 140x70 z funkcją pokoju

  Mina to mini seria mebli dla najmłodszych złożona z łóżeczka 140x70 z funkcją pokoju i szafy dwudrzwiowej. Po rozłożeniu łóżeczka powstanie łóżko junior 190x90 i biurko z kontenerkiem.

 • NAEL - łóżeczko 120x60 z funkcją pokoju

  Łóżeczko kompaktowe 120x60 zintegrowane z komodą z przewijakiem, które po podrośnięciu dziecka można rozłożyć na łóżko junior pod materac 90x190 i komodę.

 • EMMY - łóżeczko 120x60 z funkcją pokoju

  Łóżeczko z funkcją pokoju to pomysłowy mebel z kolekcji EMMY Sauthon Selection. Jest to łóżeczko zintegrowane z komodą, które w późniejszym okresie można przebudować na łóżko junior i samodzielną komodę. W opcji dodatkowej szuflada.

Zobacz również...