Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Meble dla dzieci - zestawy

Meble dla dzieci - zestawy
W tej kategorii znajdą Państwo całe zestawy meblowe dla dzieci w wieku od 3 lat. Szeroki wybór mebelków od różnych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych pozwoli znalezienie odpowiedniego pokoju dla dziecka oraz dla naszej kieszeni. Meble dla dzieci sprzedawane w zestawach zazwyczaj obejmują łóżko, komodę i szafę, ale przeważającą większość prezentowanych zestawów mogą Państwo dowolnie modyfikować. Kupując zestaw u nas mają Państwo gwarancję najniższej ceny oraz transport w 100% gratis.

 • SIMPLE zestaw mebli

  Łóżko, biurko, szafa i elementy tapicerowane w promocyjnej cenie. Kupując zestaw oszczędzasz

 • FILO - zestaw dla dzieci

  Filo to propozycja mebli inspirowanych trendami folkowymi dla dzieci w różnym wieku - na początek polecamy zestaw z łóżeczkiem niemowlęcym, który później można rozbudowywać o bryły dla starszych dzieci np. biurko czy dorosłe...

 • MIŚ (Baggi Smooth) - zestaw dziecięcy

  Miś to uroczy zestaw mebelków dla najmłodszych z serii Baggi Smooth, w ramach której jest produkowanych wiele różnych brył w kilku wzorach tj. również: Panda, Królik, Samolot, Owieczka i Żółwik.

 • Baggi Lux - zestaw dla dzieci (różne...

  Baggi Lux to różne kolekcje mebli dla dzieci. Obejmują takie same bryły w różnej kolorystyce. Np. Auto to zestaw mebli dla chłopców, którzy uwielbiają samochody wyścigowe, a Afryka - dla miłośników zwierzątek. W  serii Baggi Lux...

 • TERRA - zestaw dla dzieci

  Uniwersalny zestaw dla chłopca i dziewczynki. Prosty i nowoczesny, w kolorystyce odpowiedniej dla obojga płci - doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, a na dodatek można go rozbudować o bryły dla nastolatków.

 • IVO - zestaw dla dzieci

  Przyjemny i ciepły zestaw mebli dla dzieci, z opcją zakupu również brył dla niemowlęcia. Charakterystyczny jest brak uchwytów.

 • SUZY - zestaw dziecięco-młodzieżowy

  Zestaw mebli w angielskim stylu - ponadczasowy i solidnie wykonany będzie służył przez długie lata.

 • MARTINE - zestaw

  Niepowtarzalny zestaw mebli dla dzieci i młodzieży, ozdobny i stylizowany na antyczny.

 • SWEET - zestaw dla dzieci

  Zestaw SWEET - niezwykle prosty i elegancki jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki jasnym frontom wprowadzi do pokoju dziecka dużo światła i radości.

 • PIŁKARSKI - zestaw mebli dla chłopca

  Zestaw PŁKARSKI - meble wyjątkowe przeznaczone dla chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym, którzy mają swoich idoli w środowisku gwiazd piłkarskich. Ale, który chłopiec ich nie ma?

 • ROMANTIC - zestaw mebli dla dziewczynki

  Zestaw mebli ROMANTIC jest wyjatkowo uroczy z motywem serduszka na wszystkich elementach. Przeznaczony jest dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym.

 • CLASSIC - zestaw dziecięcy

  Zestaw mebli dla dzieci w wieku przedszkolnym, który dostępny jest także w wersji niemowlęcej i młodzieżowej. Kolor pomarańczowy w połączeniu z bielą oraz wesołymi okrągłymi uchwytami wprowadzi wiele radości do dziecięcego pokoju....

Zobacz również...