Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Lista produktów producenta:  Frank&Phil

Producent pościeli i innych artykułów tekstylnych dla najmłodszych. Oprócz pościeli oferta Frank & Phil obejmuje ochraniacze, ochraniacze szczebelkowe, kocyki, ręczniki do kąpieli, falbanki do łóżeczek.

 • Baśniowe Lilie - wyprawka dla niemowlaka

  Piękny komplet wyprawkowy dla niemowlaka. Idelny prezent na pępkowe, chrzciny czy urodziny. Cena kompletu obejmuje: kocyk 75x123, pościel (poszew 100x135 + poszewka 40x60), ochraniacz klasyczny i ręcznik ułatwiający kąpiel noworodka....

 • DREAM - pościel z wypełnieniem Frank&Phil

  Dwuelementowy komplet pościeli z wypełnieniem marki Frank&Phil - delikatny, przytulny i śliczny. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej - Pink Dream i białej - White Dream. 

 • Kocyk Frank & Phil 75x123

  Kolorowy i mięciutki kocyk dla dziecka. Może też pełnić funkcję kołderki i narzuty na łóżeczko. Idealny prezent na chrzciny, urodziny, baby shower czy pępkowe. Dostępny w kilku wzorach o kolorach.

 • Kocyk Frank & Phil 75x143

  Kolorowy i mięciutki kocyk dla dziecka. Może też pełnić funkcję kołderki i narzuty na łóżeczko. Idealny prezent na: chrzciny, urodziny, baby shower czy pępkowe.

 • Morska Przygoda - wyprawka dla niemowlaka

  Wspaniały zestaw wyprawkowy dla niemowlaka. Idelny prezent na pępkowe, chrzciny czy urodziny. Cena kompletu obejmuje: kocyk 75x123, pościel (poszew 100x135 + poszewka 40x60), ochraniacz klasyczny i ręcznik ułatwiający kąpiel...

 • Ochraniacze szczebelkowe 6 szt. Frank & Phil

  Innowacyjny ochraniacz na szczebelki marki Frank & Phil. Zestaw składa się z 6 elementów - 6 poduszeczek zapinanych na rzepy. Ochraniacz można spersonalizowac za jedyne 10zł :)

 • Ochraniacze szczebelkowe 8 szt. Frank & Phil

  Innowacyjny ochraniacz na szczebelki marki Frank & Phil. Zestaw składa się z 8 elementów - 8 poduszeczek zapinanych na rzepy.

 • Pościel deLuxe - ROYAL BABY

  Piękna, elegancka, bawełniana pościel marki Frank & Phil z kolekcji Royal baby. Pościel jest sprzedawana w zestawach 2 i 3 -elementowych zgodnie z opisem poniżej (opcje wyboru pod ceną).

 • Pościel deLuxe - SŁONIKI

  Śliczna, kolorowa, bawełniana pościel dziecięca marki Frank & Phil z kolekcji Słoniki. Pościel jest sprzedawana w zestawach 2 i 3 -elementowych zgodnie z opisem poniżej (opcje wyboru pod ceną).

 • Pościel dwustronna BISZKOPCIKI

  Urocza, bawełniana pościel ddwustronna marki Frank & Phil z kolekcji Biszkopciki. Pościel jest sprzedawana w zestawach 2 i 3 -elementowych zgodnie z opisem poniżej (opcje wyboru pod ceną).

 • Pościel dwustronna MIĘTOWE MOTYLKI

  Delikatna, bawełniana pościel dziecięca z kokardkami marki Frank & Phil z kolekcji Miętowe Motylki. Pościel jest sprzedawana w zestawach 2 i 3 -elementowych zgodnie z opisem poniżej (opcje wyboru pod ceną).

 • Pościel dwustronna SERDUSZKA

  Urocza, bawełniana pościel dwustronna marki Frank & Phil z kolekcji Serduszka. Pościel jest sprzedawana w zestawach 2 i 3 -elementowych zgodnie z opisem poniżej (opcje wyboru pod ceną).