Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

PHIL&TEDS

PHIL&TEDS
Każdy model wózka Phil&Teds jest przystosowany do tego, by przewozić niemowlaka i starsze dziecko. Dzięki dodatkowemu siedzeniu będzie zmieniał swoje funkcje wraz z powiększaniem się rodziny. Każdy model posiada opcję rozłożenia siedzenia zupełnie na płasko. Dzięki temu już od pierwszych dni można ruszać z dzieckiem w świat. Gondola, cocoon lub śpiworek zapewni wygodę i ciepło. Od razu można kupić dodatkowe siedzenie i zrobić z niego fotelik-bujak (lazyted) dla noworodka. Gdy dziecko będzie bardziej ciekawe świata i będzie już siedzieć podnosi się siedzenie i powstaje wygodna spacerówka.

 • DASH - wersja spacerowa pojedyncza

  Dash to jeden z najbardziej kompaktowych trójkołowców Phil&Teds. Zwrotny, z napompowanymi kołami jest idealny do miasta i parku. Ma możliwość zamontowania: gondoli, dodatkowego siedzenia oraz jednego lub dwóch fotelików...

 • DASH - wózek głęboko-spacerowy

  Trójkołowy, lekki i zwrotny wózek głęboko-spacerowy DASH z odwracanym siedziskiem nowozelandzkiej marki...

 • DASH - gondola

  Gondola do wózka trójkołowego DASH. Dostępna jest w 4 kolorach: błękitnym, czerwonym, czarnym i szarym.

 • COCOON Phil&Teds

  Cocoon to miękkie, przytulne nosidło dzięki któremu szybko i bezpiecznie można umieścić dziecko w wózku. Pasuje do wszystkich modeli wózków Phil&Teds.

 • SUB 4 - wózek do biegania

  Sub 4 to wózek trójkołowy dla uprawiających jogging. Równie dobrze nadaje się na zwykły spacer. Jest lekki, zwrotny i stabilny.

 • SPORT (Navigator) - wózek pojedynczy

  Sport (Navigator) to pierwszy wózek na polskim rynku z systemem AUTO STOP. System ten pozwala natychmiast zatrzymać wózek bez uruchamiania hamulca. Jednocześnie system ten można wyłączyć i wygodnie prowadzić wózek. Idealnie nadaje się...

 • Gondola NAVIGATOR / DOT

  Wygodna i przestronna gondola do wóżków NaVIGATOR i DOT. Przytulna, klasyczna gondola z komfortowym  wnętrzem. Standardowo w kolorze czarnym, można do niej dokupić kolorowy daszek.

 • Dodatkowe siedzenie SPORT (Navigator)

  Dodatkowe siedzenie do wózka SPORT (Navigator). Dostępne jest w czterech kolorach: czarny, czerwony, granat i szary.

 • Dodatkowe siedzenie DASH

  Dodatkowe siedzenie do wózka DASH. Dostępne jest w czterech kolorach: czarny, czerwony, niebieski i szary.

 • Wózek pojedynczy VIBE V3

  Trójkołowy wózek spacerowy nowozelandzkiej marki Phil&Teds. Jest przewidziany dla jednego dziecka, ale można go rozbudować i może służyć bliźniakom lub dwócje dzieci o niewielkiej rżnicy wieku (dwa siedzenia, dwa foteliki...

 • Dodatkowe siedzenie VIBE / VERVE

  Dodatkowe siedzenie do nowozelandzkich wózków z serii VIBE i VERVE. Do wyboru w trzech kolorach: czarne, czerwone i granatowe.

 • Gondola VIBE / VERVE

  Duża i lekka gondola do wózków z serii VIBE i VERVE nowozelandzkiej marki Phil&teds. Gondola jest czarna z daszkiem w 3 kolorach do wyboru: czarny, czerwony i granatowy.

Zobacz również...