Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Lista kolekcji producenta:  Baby Vox

Firma Meble Vox Sp. z o.o. S.K.A.  jest właścicielem marki Meble Vox, Baby Vox i Mamama oraz należy do czołówki producentów mebli w Polsce.

YOUNG USERS

YOUNG USERS
Kolekcja mebli dla młodych użytkowników. Nowoczesna, prosta i pomysłowa. Pozwala na dużą swobodę aranżacji przestrzeni. Jest zaprojektowana z myślą o dzieciach w różnym wieku - od niemowląt, przez kilkulatki, do modnych nastolatków - rośnie wraz z nimi i podąża za zmieniającymi się trendami i gustami. Meble wykonane są z nowoczesnej płyty laminowanej odpornej na zarysowania i uszkodzenia, działanie wilgoci i wchłanianie barwnych płynów. Nakładki wymienne na fronty mebli wykonane są z blachy, dzięki czemu na magnetyczne fronty można przyczepiać  plakaty, zdjęcia, rysunki itp.

2piR

2piR
Nowa propozycja mebli od Vox'a (2012) dla dzieci od niemowlaka do przedszkolaka i starszych. Nowoczesne, funkcjonalne i solidnie wykonane z płyty laminowanej o zwiększonej odporności na ścieranie. Drzwi komody i szafy są bez uchwytów i otwierają się za pomocą systemu push-open, a szuflady są wyposażone w prowadnice typu Quadro. Stonowana kolorystyka szaro-beżowa ładnie się komponuje, świeżo wygląda i daje odczucie przestrzeni w pokoju dziecka.

BOO (produkcja zawieszona)

BOO (produkcja zawieszona)
Boo to kolorowe meble stworzone dla najmłodszych, które zmieniają się wraz z wiekiem dziecka. Kolekcja składa się z łóżeczka 120x60 z szufladą, łóżeczko-tapczanika 140x70 z szufladą, komody z opcją przewijaka, szafy 1-drzwiowej, szafy 2-drzwiowej oraz przewijaka na kółkach. Ściany mebli wykonane są z giętkiego tworzywa sztucznego, które chroni dziecko w razie uderzenia.

EVOLVE

EVOLVE
Kolekcja mebli dla niemowląt i starszych dzieci, która dba o prawidłowy rozwój dziecka. W Evolve sposób przedstawiania koloru oraz sama kolorystyka wpływa przede wszystkim na prawidłowy przebieg rozwoju widzenia przez dziecko. Meble te wspierają prawidłowy rozwój zmysłu wzroku – umiejętności, której uczymy się przez całe życie, ale dla której najważniejsze są dwa pierwsze lata od narodzin. Oprócz wzroku meble Evolve pobudzają i stymulują też jednocześnie inne zmysły. W kolekcji są dwa typy łóżeczek 120x60 i 140x70, komoda z opcją przewijaka i szafa dwudrzwiowa.

CONCEPT

CONCEPT
Zestaw mebli CONCEPTwykonany jest z płyty laminowanej klasy PREMIUM. Korpusy wykonano z płyty w kolorze białym, natomiast fronty są wielokolorowe: białe , grafitowe ,szare oraz 1 drzwiczki w komodzie oraz szafie do wyboru: szafranowe, czerwone, błękitne lub w kolorze dębu. Wszystkie drzwiczki zaopatrzono w otwory zabezpieczone silikonowym wykończeniem służące do ich otwierania. Wykończenia te harmonizują z kolorami drzwiczek. Dla ułatwienia stworzyliśmy sety – zestawy z konkretnymi drzwiami- w ten sposób mamy 4 komody i 4 szafy. W tej serii znajdziemy: łóżeczko 120x60 cm, łóżeczko 140x70 cm, komodę, przewijak na komodę, szafę 2-drzwiową, regał wąski oraz półkę wiszącą.