Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Meble młodzieżowe - zestawy

Meble młodzieżowe - zestawy
W tej kategorii znajdą Państwo przegląd kolekcji mebli przeznaczonych dla dzieci starszych i młodzieży. Zestawy mebli młodzieżowych posiadają większe łóżka oraz biurka. Dzięki tym meblom mogą Państwo urządzić fajny, młodzieżowy pokój, w którym Państwa dziecko z przyjemnością będzie chciało zarówno wypoczywać jak i spędzać czas przy biurku. Do pokoju wyposażonego w nowoczesny, młodzieżowy zestaw meblowy starsze dziecko może bez wstydu zaprosić znajomych i nie tłumaczyć się z łóżka w kształcie samochodu, albo zamkowej antresoli, z której dawno wyrosło.

 • BEEP - zestaw

  Beep to unikalna na polskim rynku kolekcja mebli młodzieżowych o bardzo nowoczesnym designie. Mnogość pomysłowych brył meblowych pozwoli w funkcjonalny sposób...

 • LIMO zestaw

  Tapczanik, komoda i szafa w promocyjnej cenie. Kupując zestaw oszczędzasz !

 • FRAME - zestaw

  Łóżko, komoda i szafa w promocyjnej cenie.  Kupując zestaw oszczędzasz

 • LARA - zestaw młodzieżowy

  Ponadczasowy zestaw mebli dla młodzieży występujący w dwóch wersjach kolorystycznych. Klasyczne, proste formy i stonowana kolorystyka sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.   Kupując zestaw - oszczędzasz!

 • Baggi Young - meble dla młodzieży (10 opcji)

  Nowoczesna i ponadczasowa seria mebli dla młodzieży i nie tylko - marki Baggi. Duża różnorodność brył i 10 opcji kolorystycznych pozwolą każdemu zrobić własną aranżację.

 • CASPER - uniwersalny zestaw dla dzieci i...

  Casper to meble uniwersalne i ponadczasowe, które rosną wraz z dzieckiem. Proponujemy zestaw dla młodzieży - w zestawie taniej!

 • PARIS - zestaw młodzieżowy

  Romantyczny zestaw mebli młodzieżowych Paris to propozycja niezwykle stylowa i ekskluzywna. Proponujemy go w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej bieli i naturalnego dębu sonoma.

 • Bianko 2 - zestaw młodzieżowy

  Nowoczesny, biały i eleganci zestaw mebli młodzieżowych Bianko. Meble są białe, a uchwyty i narożniki są z drewna wiązowego lakierowanego lakierem bezbarwnym

 • TIP TOP - zestaw mebli młodzieżowych

  Niedrogi i pięknie wykonany zestaw mebli młodzieżowych TIP TOP od firmy ATB Meble. Barwa naturalnego dębu, zaokrąglone rogi i nowoczesne metalowe uchwyty zapewne spodobają się nastolatkom, którzy już dość mają infantylnych mebelków...

 • PECTUS - zestaw mebli dziecięcych

  Kolekcja mebli dla dzieci w każdym wieku wykonana z litego drewna brzozowego delikatnie bielonego. Przy produkcji tej kolekcji oprócz wysokiej jakości producent postawił sobie za cel stworzenie produktu jak najbardziej naturalnego.

 • SUPER SPEED - zestaw dla chłopców

  SUPER SPEED zestaw jest stworzony z myślą o młodych pasjonatach samochodów, wyścigów, sportu. Ilu jest takich? Bardzo dużo i coraz więcej po sukcesach naszego zawodnika w Formule-1. Zresztą wśród dorosłych też nie brakuje zakochanych...

 • DAISY - zestaw mebli dla młodzieży

  DAISY zestaw przeznaczony dla dzieci dorastających i nastolatków, a szczególnie podoba się dziewczynkom. Proste formy, pastelowe kolory i wzory stokrotek frezowane na frontach tworzą przytulny, świeży i wiosenny nastrój.

Zobacz również...