Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Lista kolekcji producenta:  BabyBest

BabyBest to marka mebli dla dzieci produkowanych przez firmę Best Price Product Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Swoją działalność rozpoczęli w 2003 r.

KOTEK

KOTEK
Kolekcja KOTEK jest przeznaczona dla małych dziewczynek i przez nie uwielbiana. Zarówno forma, jak i kolor są kojarzone z ciepłą, miłą i spokojną atmosferą. Pokój w którym znajdą się te mebelki będzie na pewno miejscem magicznym, gdzie miło spędza się czas. Konstrukcja mebli jest niezwykle solidna, a system bezpiecznego zamykania szuflad i drzwiczek, oraz półki mocowane na uchwyty blokujące wypadanie stanowią o bezpieczeństwie dzieci w trakcie użytkowania. Posiadają atesty nie tylko bezpieczeństwa ale również jakości. Meble KOTEK są w całości wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej. Na frontach mebli zastosowano trwałe naklejki. Moga służyć przez kilkanaście lat. 

CLASIC

CLASIC
Uroczy zestaw delikatnych mebli dla dziewczynki. Występuje w kilku kolorach frontów: białym, waniliowym oraz jasno i ciemno różowym. Mebelki charakteryzują zaokrąglone górne cokoły i ozdobne frezy w dolnych partiach mebli. Wszytko to daje efekt lekkości i tworzy niezwykle przyjazne i miłe miejsce do zabawy i wypoczynku.

PIŁKARSKI

PIŁKARSKI
Bo mój chłopiec piłkę kopie... tak kiedyś śpiewała Maryla Rodowicz. Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i dlatego dla małych miłośników tej dyscypliny Baby Best stworzył charakterystyczny zestaw z piłką i łóżkiem w kształcie bramki.

DAISY

DAISY
Daisy to stylowa i umiarkowana propozycja dla młodzieży. Klasyczne meble z ciemnymi korpusami i jasnymi frontami z kwiatowym dekorem przy podłodze powinny znaleźć uznanie wśród dorastających dziewczynek i ich rodziców. Duży wybór brył pozwoli umeblować pokój w zależności od potrzeb i zasobności portfela.

SUPER SPEED

SUPER  SPEED
Modelowy zestaw mebli dla małych miłośników wyścigówek i sportów motorowych. Szczególnie odjazdowe jest łóżko w kształcie samochodu. Dzięki tym mebelkom łatwo można zachęcić dziecko do sypiania we własnym pokoju. Jednocześnie kolorystyka i formy brył rozwijają kreatywność i wyobraźnię dzieci, wpływając tym samym pozytywnie na ich rozwój.

NEMO

NEMO
Łóżko na antresoli a pod nim biurko i szafa, komoda w kształcie schodów uzupełnione regałem, skrznią ze skarbami, odpowiednim krzesłem to pomysłowy i funkcjonalny zestaw dla dzieci, który perfekcyjnie wykorzystuje powierzchnię pokoju. Okrągłe otwory w meblach są jak bulaj a wszystko to imituje podwodny świat Nemo.

ROMANTIC

ROMANTIC
Łagodne krzywizny i zaokrąglenia, wycięte na frontach serduszka i kolorystyka (kolor główny to róż jasny i ciemny) to śliczna propozycja mebli dla dziewczynek. Romantyczny i stylowy zestaw stworzy ciepłą atmosferę do zabawy, nauki i odpoczynku, a solidna jakość wykonania sprawi, iż meble będą służyć przez wiele lat.

YOUNG

YOUNG
Zestaw YOUNG to propozycja zarówno dla dzieci, jak i nastolatków. Klasyczne kształty oraz unikatowe wzornictwo płyty laminowanej sprawiają, że meble pasują do każdego pokoju! Solidna i trwała konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie z mebli przez wiele lat. W meblach zastosowano system bezpiecznego (wolnego) zamykania drzwiczek i szuflad, a półki zamocowane są na uchwyty blokujące wypadanie. Zamiast uchwytów zastosowano dociskowy system otwierania i zamykania drzwiczek i szuflad. Zestaw występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Termin realizacji - ok. 14 dni.