Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Regały na zabawki dla dzieci

Regały na zabawki dla dzieci
Regał jest meblem stosunkowo wysokim i lekkim, dlatego ważne jest aby był skonstruowany tak, aby nie przewrócił się na dziecko. Regały przeznaczone do pokoików dziecięcych posiadają takie funkcje. Często także półki regałów są zabezpieczone przed wypadnięciem. Jeśli w pokoju jest na tyle dużo miejsca by zmieścić ten mebel to jesteśmy przekonani, że warto powiększyć zestaw o ten element. Przecież to idealne miejsce na książki, gry i zabawki.

 • LIMO regał z półkami

  Regał LIMO (TIMOORE) - dla dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym, współczesny wzór i modna kolorystyka. Ekologiczne i sprawdzone materiały. Ożywi każdy dziecięcy pokój.

 • MARSYLIA - regał mały

  Regał z kolekcji Marsylia firmy Drewnostyl jest wspaniałym uzupełnieniem zestawu mebli. Solidne półki mogą pomieścić książki lub inne bibeloty.

 • MARSYLIA - regał duży

  Kolekcja Marsylia oferuje dwa rodzaje reagałów do wyboru (mały i duży), które można jeszcze uzupełnić specjalną, uniwersalną dostawką.

 • MARSYLIA - regał dostawka

  Pomysłowe rozwiązanie wprowadzone przez Drewnostyl - uniwersalny regał - dostawka do szafy jedno i dwudrzwiowej oraz regałów - małego i dużego.

 • FINO - regał

  Regał z kolekcji Fino jest wspaniałym uzupełnieniem zestawu mebli dla dzieci. W pojemnych szufladach można schować ubranka lub bieliznę dziecięcą, a na półkach umieścić różne akcesoria, książki czy zdjęcia dziecka.

 • BARCELONA - regał mały

  Mały regał Barcelona zajmuje niewiele miejsca a jest dość pakowny i idealnie uzupełnia zestaw mebli dla dzieci. Prosty w swojej formie, jasny i bez zbędnych dekorów sam w sobie stanowi ozdobę pokoju dziecięcego.

 • BARCELONA - regał duży

  Regał z kolekcji Barcelona ma prosty design, bez dekorów i innych ozdób a mimo to przydaje uroku każdemu pokojowi dziecięcemu. Poza tym jest bardzo pojemny i każde dziecko może w nim dumnie prezentować swoje skarby idealnie...

 • FIRST regał z pókami

  Regał z półkani FIRST (TIMOORE) - z kolekcji przeznaczonej dla niemowląt. Został wykonany z najlepszych materiałów, pokryty naturalnym drewnem i wcieranym ręcznie olejem. Pomieści przedmioty do...

 • BEEP - regał

  Ten regał to wspaniałe, nowoczesne rozwiązanie zarówno do pokoju młodzieżowego jak i biura. Duża powierzchnia składowania i przyjazny dla oka design czynią ten mebel bardzo funkcjonalą ozdobą każdego wnętrza.

 • SIMPLE Regał / nadstawka na kredens

  Bardzo pomysłowych sześć dwukolorowych półek osobno lub w zestawie z kredensem tworzy oryginalną i funkcjonalną dziecięcą biblioteczkę. 

 • SIMPLE rama regału pojedyńczego

  Rama regału pojedyńczego SIMPLE, do której montuje się kolorowe kubiki SIMPLE i w ten sposób powstaje bardzo oryginalny wiszący regał - miejsce na książeczki,...

 • CALMO - regał

  Praktyczny regał z kolekcji CALMO znajdzie swoje miejsce w każdym pokoju dziecięcym. Obszerne półki i pojemna szuflada uporządkują wszelkie skarby i akcesoria szkolne Twojego dziecka.

Zobacz również...