Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Producenci

Dostawa mebli gratis

Lista kolekcji producenta:  ATB Meble

Firma istnieje na rynku od 1995 roku i zajmuje się produkcją mebli dla dzieci w każdym wieku.

BIANKO

BIANKO
Nowa kolekcja z rodzinnej, polskiej fabryki mebli ATB Meble. Dostosowana do nowych trendów rynkowych, nowoczesna i przebojowa kolekcja mebli pozwalająca na aranżację w trzech grupach wiekowych: niemowlęcej, dziecięcej i młodzieżowej. Fronty kolekcji Bianko są lakierowane na wysoki połysk co daje wyróżnia te meble pośród gorzej wykonanych mebli okleinowanych. Wszystkie użyte do produkcji mebelków lakiery i materiały są atestowane, a tym samym w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych.

CLASSIC

CLASSIC
Wesoła i nowoczesna kolekcja mebli dziecięcych CLASSIC. Połączenie żywego pomarańczu z ponadczasową bielą oraz nietuzinkowymi okrągłymi uchwytami wprowadzi dobry nastrój do pokoju przedszkolaka. Nieduża cena mebelków przy zachowaniu bardzo przyzwoitych standartów jakościowych wyróżnia producenta ATB na tle konkurencji. Mebelki wykonane są z płyty MDF okleinowanej. Kolekcja Classic dostępna jest także w wersji niemowlęcej, a także posiada elementy typowo młodzieżowe, jak na przykład biurko, które pozwalają znacznie wydłużyć czas użytkowania mebelków i dostosować je do wieku dziecka bez konieczności wymiany wszystkich mebli.

PECTUS

PECTUS
Solidne i trwałe meble z tej kolekcji zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonane z litej, naturalnej brzozy, delikatnie bielone ekologicznymi, wodorościeńczalnymi lakierami. Takie meble będą służyły całymi latami a w domu stworzą naturalną i zdrową atmosferę. Tak jak w przypadku przeważającej większości mebli z firmy ATB Meble tak i w przypadku kolekcji PECTUS wielość brył pozwala na aranżację pokoju dziecka w każdym wieku, od noworodka po studenta. 

Marsylia

Marsylia
Marsylia to nowa (2013) seria mebli od ATB, które rosną wraz z dzieckiem. Nowoczesna, prosta stylistyka w połączeniu z uniwersalnymi kolorami pasuje do każdego wnętrza i nie wyjdzie z mody. Kolekcja łączy funkcjonalność i dobry smak, a ciepłe zestawienie kolorów (płyta dębowa w połączeniu z bielą) znajdzie uznanie u każdego rodzica.